Vyzkoušejte si Vaše propojení pravé a levé hemisféry jednoduchým kreslícím cvičením. Toto průpravné cvičení odhalí Vaši schopnost propojit obě hemisféry tak, aby vznikl reálný obraz, ale je i výborným cvičením na soustředění, pomůže Vám uklidnit se - například před zkouškou, když Vás někdo naštve...Vaším úkolem je nakreslit jednoduchý tvar, který překreslíte zrcadlově a spojíte ve výsledný obraz. Cílem cvičení je docílit obrázku, který by se měl co nejvíce symetricky rovnat.

Připravili jsme pro Vás ukázku cvičení : Namalujte si vázičku

Připravte si obyčejnou tužku, papír (nejlépe čtvrtka), gumu a můžeme začít kreslit. Ukázku cvičení vidíte v dolní části stránky - kliknutím na jednotlivé kroky cvičení (1-4), vytvoříte obrázek. Ukázka je informativní - namalujte si více variant a přidejte do obrázku svou fantazii, ale vždy musí být obraz symetrický.

Je Váš výsledný obrázek nesymetrický? Naučíme Vás na kurzu zapojit a pracovat s oběma hemisférami a začnete s námi kreslit.

Je Váš obrázek symetrický? Máte Vaše hemisféry srovnané - přijďte se do našich kurzů zdokonalit, naučit se, jak pracovat s oběma hemisférami a využívat je k uměleckému ztvárnění Vašich obrázků.

Kreslit umí každý, stačí jen umět držet tužku a chtít se něčeho naučit.